SERWIS FABRYCZNY: +48 87 429 56 56 PON-PT: 7:00-20:00 | SOB-ND-ŚWIĘTA: 10:00-16:00

dobrekotly.pl SERWIS: 767 111 200 SKLEP: 767 111 200 PON-PT: 8:00-16:00

Kotły dużej mocy

Dział inwestycyjny

Zdajemy sobie sprawę, że budowa kotłowni opartej o kotły dużej mocy powyżej 50kW, to nie codzienny zakup. Jest to inwestycja, która musi zostać poprzedzona projektem kotłowni. Naszym zadaniem jest, aby przeanalizować Państwa budynek i projekt pod względem zapotrzebowania energetycznego. Wyróżniamy się tym, że dobór odpowiedniego urządzenia grzewczego i automatyki opieramy na całej gamie produktów wielu producentów m.in. firmy Kostrzewa, Kotłospaw, Kołton i Metal-Fach. Wybierzemy dla Państwa kocioł, który będzie idealnym rozwiązaniem dla danej inwestycji. Spełni on wszystkie przepisy prawa budowlanego i ochrony środowiska. Dlatego wyszliśmy na przeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyliśmy dział inwestycyjny, który jest dostępny pod numerem telefonu: 509 863 088

 

W naszej ofercie znajdą Państwo kotły:

 

Kostrzewa

Kostrzewa

Jako pierwsza Polska firma w 2000 roku wprowadziła na rynek kocioł pelletowy do ogrzewania domów jednorodzinnych. Przez wiele lat rozwijała swoją markę i dziś możemy określić kotły tego producenta jako najmniej awaryjne. 

 

EEI Pellets Matic EEI Pellets Midi Bio NE Pellets AIR
EEI PELLETS MATIC EEI PELLETS MIDI BIO NE PELLETS AIR
Automatyczny kocioł na pellet, dla ceniących sobie ograniczenie pracy manualnej do minimum. Kocioł zaprojektowany z myślą o ekologii i ekonomi, aby zapewnić jak najwyższą sprawność.  Oszczędny kocioł dla dużych budynków mieszkalnych, oraz do obiektów przemysłowych. Idealne rozwiązanie do ogrzewania dużych pomieszczeń tj. hale, magazyny, obiekty inwentarskie, czy obiekty sportowe. 

Spalane paliwa:

Pellet A1, A2, B

Spalane paliwa:

Pellet A1, A2, B

Spalane paliwa:

Pellet A1, A2, B

Spalane paliwa:

Pellet A1, A2,

 

Kotłospaw

Uniwersalne kotły i piece CO: miałowe, na eko-groszek, z automatyką, z podajnikiem – Pleszew – Kotłospaw

Firma KOTŁOSPAW powstała w 2001 roku. Wcześniej blisko 15-letnie doświadczenie założycieli firmy w branży kotlarskiej spowodowało wprowadzenie na rynek produktów, które bardzo szybko zostały zaakceptowane przez nabywców.

 

Slimko MAX 70-150kW Slimko MAX 300-520kW
SlimKo MAX to nowoczesne kotły dużej mocy oparte na wysoce sprawnych wymiennikach ciepła w postaci płomieniówek. Większa moc, dzięki możliwości konfiguracji kotłów w kaskadzie. 

Spalane paliwa:

Pellet A1

Spalane paliwa:

Pellet A1

 

Kołton

Kolton

Kołton jest producentem wysokiej klasy kotłów na pellet i w swojej ofercie posiada modele kotłów przeznaczone do efektywnego ogrzewania, znajdujące zastosowanie nie tylko w kotłowniach domów jednorodzinnych, ale też w budynkach użytku publicznego, hotelach, pensjonatach, hotelach i wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na ciepło jest dużo większe. 

 

ecomatix 2
Bio PellMax Bio PellKompakt Max
Zaletą tego typu szeregu kotłów jest konstrukcja komory spalania. Konstrukcja ta pozwala na uzyskanie dużej, skumulowanej powierzchni odbioru ciepła która w tylnej części posiada specjalny mechanizm czyszczący. Kocioł grzewczy zawierający rurowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu.

Spalane paliwa:

Pellet A1

Spalane paliwa:

Pellet A1

 

 

Metal-Fach

METAL-FACH Technika Grzewcza

METAL-FACH Technika Grzewcza to firma rodzinna założona w 1989 roku. Przez wszystkie te lata rozwijali produkcję kotów c.o., które stawały się z każdym rokiem wydajniejsze, oszczędniejsze, a także coraz bardziej ekologiczne. Ich doświadczenie zostało docenione na światowych rynkach jak i w Polsce, dzięki uzyskaniu m.in. certyfikatów EcoDesign (EkoProjekt), 5 klasa, TÜV Rheinland.

 

Grand Pellet 50-150kW Grand Pellet 200kW Grand Pellet 300-400kW SEG BIO
Kocioł GRAND PELLET, uniwersalne rozwiązanie ogrzewania do hal oraz średnich i dużych budynków! Kocioł GRAND PELLET jest to idealne rozwiązanie do dużych przedsiębiorstw i hal produkcyjnych. Kocioł GRAND PELLET jest to idealne rozwiązanie do bardzo dużych przedsiębiorstw i hal produkcyjnych. Kocioł SEG BIO wykorzystuje niezawodne rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne, które czynią z niego wyjątkowo efektywne i sprawdzone źródło ciepła.

Spalane paliwa:

Pellet A1

Spalane paliwa:

Pellet A1

Spalane paliwa:

Pellet A1

Spalane paliwa:

Pellet A1

 


  

Nasz Doradca Klienta Inwestycyjnego

jest dostępny pod numerem telefonu:

 

509 863 088

Dobrekotly.pl
Posiada największy serwis w Polsce!

Potrzebujesz serwisu?
Zadzwoń: +48 767 111 200

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl